Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Malta-Decor Sp. z o.o.O firmie

  • Wołkowyska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Malta-Decor Sp. z o.o.

Wołkowyska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;

  • Przygotowanie surowca do produkcji papieru;

  • Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Lokalizację w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego bezpośrednio z pracodawcą;

  • Stabilność zatrudnienia (ponad 50% pracowników pracuje w firmie więcej niż 10 lat);

  • Odpowiednie narzędzia pracy;

  • Udział w akcjach promujących ekologię.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy