Oferta pracy

Pracownik Produkcji

SAUERESSIG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • produkcja matryc do wydruku opakowań według wytycznych;

  • dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy;

  • kontrola jakości i raportowanie wykonanych czynności w systemie.

Nasze wymagania

  • uczciwość i odpowiedzialność;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie o charakterze technicznym lub po prostu smykałka do prac technicznych;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - cztery brygady lub 3 x 8.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia, podwyższania kwalifikacji i umiejętności zawodowych- ma to być Twoja pierwsza praca? Zapraszamy!;

  • bogaty pakiet socjalny finansowany z Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • uprawnienia UDT na suwnice obsługiwane z poziomu roboczego i/lub na wózek widłowy;

  • umowę o pracę;

  • szkolenia przydatne do wykonywanej pracy;

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed;

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych oraz specjalistyczne okulary ochronne dostosowane do wady wzroku;

  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;

  • benefit pieniężny z okazji narodzin dziecka i ślubu pracownika;

  • dodatkowy system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników w rozwój firmy;

  • prezent z okazji Dnia Dziecka dla dzieci pracowników;

  • słodkości na Tłusty Czwartek i Święto Niepodległości;

  • imprezę integracyjna co najmniej raz w roku;

  • naukę języka angielskiego i/ lub niemieckiego na koszt pracodawcy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

SAUERESSIG Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią grupy SGK– jednej z największych globalnych firm prowadzących projekty związane z kreacją, adaptacją grafiki, usługami pre-press i zarządzania rozwojem projektów opakowań dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek FMCG. W związku z dynamicznym rozwojem i realizowaniem międzynarodowych projektów, poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym studio graficznym mieszczącym się w zakładzie w Tarnowie Podgórnym (k. Poznania).

Przewiń do profilu firmy