Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

L.M. GROUP POLAND

2031 brutto / godz.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

L.M. Group Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Obecnie dla naszych klientów z branży meblarskiej, elektronicznej i motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku pracownika produkcji w Poznaniu i okolicach.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych zgodnie z otrzymaną instrukcją
  • Etykietowanie/znakowanie produktów
  • Montaż elementów zgodnie z wytycznymi
  • Układanie gotowych produktów na palecie
  • Dbanie o wysoką jakość wyprodukowanych artykułów
  • Utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stawka 19,50-31 zł brutto/h
  • Premie frekwencyjne i wydajnościowe
  • Szkolenia wprowadzające
  • Dodatek za dojazdy do miejsca pracy
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Szanowny Zgłaszający,
Dziękujemy za decyzję o skorzystaniu z naszego długiego doświadczenia i zwróceniu się do nas o pomoc w znalezieniu wymarzonej pracy.
Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i doprowadzi do zaoferowania Ci stanowiska, którego oczekujesz.

W celu wypełnienia obowiązków nałożonych na nas na mocy przepisów o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy poinformować Cię o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz o celach, dla których to robimy. Chcielibyśmy, abyście dokładnie zapoznali się z informacjami, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, skontaktujcie się z nami pod adresem [email protected]

L.M. Group Poland Sp. z o.o. nie szczędzi wysiłków w celu ochrony prywatności osób korzystających z jego usług. Firma przyjęła dokument zwany Polityką Prywatności, aby przestrzegać zasad uczciwego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszych usług. Polityka prywatności dostępna na stronie określa sposób, w jaki dbamy o Twoje dane osobowe i Twoje prawa.

Ogłoszenie archiwalne