Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Exide Technologies S.AO firmie

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa maszyn produkujących akumulatory samochodowe
  • wizualna kontrola jakości akumulatora
  • bezwzględne zachowanie przepisów BHP
  • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność obsługi maszyn i linii produkcyjnych
  • umiejętność samodzielnej regulacji i bieżących napraw maszyn
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • sprawność manualna i dokładność
  • praca w zgodzie z obowiązującymi standardami
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • premię regulaminową do 8% już po pierwszym miesiącu
  • darmowe 2 posiłki dziennie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji
  • możliwość przyuczenia
  • dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • premia świąteczna
  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika
  • benefity w systemie kafeteryjnym
  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego

Oferujemy możliwość dołączenia do wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie magazynowanej energii elektrycznej dla rynków motoryzacyjnych i przemysłowych.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Pracownik Produkcji, Gdyńska 31/33, Nowe Miasto, Poznań