Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

AB OVO SOLUTIONS

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego nowego Klienta poszukujemy: PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Zacznij z Nami pracę w nowoczesnej firmie, która NAPRAWDĘ dba o ludzi.

Okazują to liczne nagrody, które firma zdobyła przez lata! Tej decyzji na pewno nie pożałujesz!

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • najważniejsze są dla nas Twoje chęci do pracy. Twoje zaangażowanie i pozytywne nastawienie to dla nas PODSTAWA

  • szukamy osób, które mają przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji

Pracodawca oferuje

  • zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w atrakcyjnym systemie III zmian

  • pakiet szkoleń wewnętrznych

  • wsparcie lidera na każdym etapie pracy

  • zgrany zespół, który zawsze służy pomocą

  • zniżkę na produkty firmy w wysokości aż 25% po zapisaniu się do Klubu

  • okres wdrożenia dla każdego nowego pracownika, dostosowany do indywidualnych predyspozycji

Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i APLIKUJ! Nasz Rekruter skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od przesłania Twojego CV i przedstawi Ci szczegóły naszej oferty.