Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Hermes Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 15:00-23:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy obsłudze maszyny (wkładanie papieru do maszyny, przyjmowanie zleceń, obsługa narzędzi pomiarowych, odbieranie papieru z maszyny, pakowanie i etykietowanie),

  • Kontrola jakościowa i wizualna produkowanych papierów (przy pomocy doświadczonych pracowników).

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne (zręczność przyda się przy wkładaniu i pakowaniu papierów),

  • Pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami oraz komputerem (obsługujemy zlecenia w systemie),

  • Umiejętność liczenia i używania prostych narzędzi pomiarowych (centymetr, kalkulator, miarka),

  • Dokładność i umiejętność zwracania uwagi na jakość produktów.

To oferujemy

  • Brak akordu i niepotrzebnej presji,

  • Umowę o pracę,

  • Stałą dopłatę dojazdu do pracy,

  • Świadczenie świąteczne i wakacyjne,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz PPK,

  • Dofinansowanie startów w zawodach biegowych,

  • Prywatną opiekę medyczną - Enel-med,

  • Pracę w małych zespołach (maksymalnie do 8 osób na maszynie),

  • Możliwość podjęcia współpracy od stycznia 2022.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Hermes Polska Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy HERMES GmbH to jeden z czołowych producentów materiałów ściernych, działający nieprzerwanie na polskim rynku od ponad 20 lat.

Przewiń do profilu firmy

Nasz proces rekrutacyjny obejmuje jeden etap - rozmowę rekrutacyjną bezpośrednio w firmie.