Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

DIF Sp. z o.o.

4 0006 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Nieszawska 11

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Na początek w DIF możesz wybrać rozwój w 2 podstawowych obszarach zapoznaj się z ich opisem poniżej i aplikuj!

PRODUKCJA

Jeśli posiadasz zdolności techniczne i nie boisz się obsługi maszyn produkcyjnych możesz rozpocząć pracę z nami w obszarze pras. Będziesz odpowiadał za obsługę naprawdę ciężkich maszyn. Nasze największe prasy mają 630ton nacisku! Jednak bez obaw- wszystkiego Cię nauczymy. Będziesz umiał obsługiwać prasy, kontrolować jakość produkcji, zdobędziesz umiejętność szybkiego przezbrojenia maszyn. Poznasz pracę w systemie Lean i będziesz jego częścią. Na początku razem z dedykowanym trenerem krok po kroku zrealizujesz program szkolenia tak aby w ciągu pierwszych miesięcy zatrudnienia dojść do samodzielności w tym obszarze. Następnie zdobędziesz kolejne doświadczenia w trakcie pracy. Z każdym przezbrojeniem będziesz lepszy! Jako operator prasy będziesz też odpowiedzialny za pomiary wyprodukowanych części. Nauczymy Cię poprawnego ich wykonywania- dla nas wymiary maja ogromne znaczenie! Ponadto nauczymy Cię obsługi suwnicy i uzyskasz uprawnienia UDT w tym zakresie. Gdy nabędziesz oświadczenia w obszarze pras pojawi się kilka możliwości rozwoju: możesz spróbować swoich sił w obszarze jakości jako technik jakości, jeśli masz chęci możesz spróbować jako ślusarz narzędziowy, jeśli jesteś zainteresowany mechaniką maszyn dział utrzymania ruchu również jest opcją na rozwój. Jeśli umiesz obsługiwać wózek widłowy i masz do tego uprawnienia możesz spróbować swoich sił jako operator wózka widłowego. Będziesz odpowiadał za transport wewnętrzny w naszej hali produkcyjnej. Będziesz dostarczał materiały produkcyjne (kręgi stali) i odbierał kontenery z gotowym częściami. W tym obszarze nauczysz się też obsługi maszyny gratującej części. Najlepszym operatorom wózków umożliwiamy rozwój w dziale logistyki gdzie pracownicy odpowiadają za prawidłową wysyłkę naszych części.

NARZĘDZIOWNIA

Jeśli masz smykałkę do zadań technicznych i posiadasz minimum zawodowe wykształcenie techniczne. Jesteś dokładny i dbasz o szczegóły, nie przerażają Cię narzędzia warsztatowe, interesujesz się obróbką metalu i chcesz się nauczyć czytać rysunek techniczny precyzyjnych części- rozpocznij szkolenie w naszej Narzędziowni. W ciągu pierwszych miesięcy nauczymy Cię wszystkiego! Poznasz zasady wykonywania prawidłowych pomiarów, czytania rysunku technicznego, nauczysz się gwintowania i wiercenia, a także obsługi naszych szlifierek. Na końcu nauczymy Cię serwisu wykrojników tak abyś mógł w praktyce wykorzystać swoje umiejętności. Będziesz pracował ze specjalistami w tej dziedzinie i jeśli tylko zechcesz możesz dostać naprawdę sporą dawkę wiedzy technicznej. Gdy już będziesz kompetentnym ślusarzem narzędziowym możesz przejść do obszaru budowy nowych narzędzi, rozwój czeka także w obszarze obróbki skrawaniem w zakresie obsługi naszych frezarek CNC. Opcjonalnie dział technologii i konstrukcji również mogą być celem dla najlepszych.

Nasze wymagania

Pracujemy z osobami zainteresowanymi rozwojem kompetencji technicznych. W strukturze firmy posiadamy kilkanaście specjalistycznych stanowisk pracy, na które możemy przeszkolić osoby zainteresowane współpracą. Chociaż nasze ścieżki kariery są różne i w różnych obszarach to wszystkie sprowadzają się do zapewniania jak najwyższej jakości naszych części. Naszym priorytetem jest dostarczanie doskonałych części.

Kim jesteśmy?

W DIF wszyscy jesteśmy ekspertami od bezpieczeństwa. Od ponad 20 lat produkujemy w naszej poznańskiej fabryce części samochodowe, które ratują życie użytkownikom samochodów. Uchwyty do pasów bezpieczeństwa, a także obudowy do poduszek powietrznych to nasze główne produkty. Produkujemy nasze części w technologii wykrawania na zimno na prasach z użyciem wykrojników wielotaktowych, które sami projektujemy i budujemy. Pracujemy w strukturze międzynarodowej grupy Deville, która posiada fabryki w Polsce, Francji i Czechach. Dzięki międzynarodowemu charakterowi naszej fabryki możemy się rozwijać szybciej i wymieniać doświadczenia w zakresie naszej działalności. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu !!

Przewiń do profilu firmy

Jak możesz się u nas rozwijać?

Na początek Twojej ścieżki rozwoju w naszej fabryce najlepsze będą dwa obszary: Produkcja- gdzie można się rozwijać jako: Operator pras, Operator maszyny wytrzymałościowej, Technik Jakości, Mechanik... i kilka innych, a drugim obszarem jest Narzędziownia: gdzie szkolimy Ślusarzy narzędziowych, Frezerów CNC, Technologów, Konstruktorów...

Dlaczego warto?

Gdziekolwiek nie rozpoczniesz pracy w naszej organizacji spotkasz się z profesjonalistami, którzy są gotowi nauczyć Cię wiele. Dużo będzie zależeć od Twojej postawy, doceniamy współpracowników, którzy stawiają na rozwój i chcą się uczyć i rozwijać razem z firmą.

Stawiamy na długofalową współpracę. Dlatego umowa o pracę na czas nieokreślony nie jest u nas wyjątkiem, a regułą! Obecnie ok 75% naszych pracowników posiada taka umowę. Oferujemy wynagrodzenie które jest dopasowane do Twoich umiejętności. Twoje wynagrodzenie będzie rosło wraz z Twoim rozwojem. Doceniamy pracowników, którzy nie chorują (bonus za brak absencji). Wszyscy w DIF pracujmy na jeden cel- bezpieczne części dla naszych klientów- w związku z tym nasza premia jest oparta o wskaźniki jakościowe i jest dostępna od pierwszego dnia pracy. I najważniejsze nie jest to premia wirtualna! Pracujemy w systemie 3 zmian (od poniedziałku do piątku) dlatego Pracownikom zatrudnionym w systemie zmianowym oferujemy dodatek do wynagrodzenia. Bezpieczeństwo socjalne naszych pracowników jest dla nas również ważne. Dlatego oferujemy elastyczny system dofinasowań dla Pracowników w ramach naszego funduszu socjalnego. Ponadto w sytuacjach losowych pomagamy naszym pracownikom poprzez zapomogi socjalne. Każdy z naszych pracowników może także ubezpieczyć na dogodnych warunkach siebie i swoja rodzinę. Stawiamy na szkolenie naszych pracowników. System wewnętrznych szkoleń stanowiskowych to dla nas podstawa jednak jeśli oferujemy także szkolenia zewnętrzne tak aby uzupełnić wiedzę której nie mamy w organizacji. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim. Do pracy bez problemu dostaniesz się komunikacją miejską (przystanek Krańcowa). Jeśli dojeżdżasz PKP również mamy dogodne położenie bardzo blisko stacji Poznań Wschód. Wielu z naszych pracowników dociera do pracy rowerem- doceniamy to- posiadamy monitorowany parking dla jednośladów.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERSOWANY WSPÓŁPRACĄ WYŚLIJ NAM SWOJE CV