Oferta pracy

Pracownik produkcji

OPENWEAR.PL SZYMON FRIESKE, PAWEŁ FRIESKE sp.j.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6-14 oraz 14-22
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Naramowicka 266B

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

W każdym z działów produkcyjnych praca wiąże się z:

- przygotowaniem odzieży do znakowania,

- obsługą maszyn odpowiednich dla działu,

- wstępną kontrolą jakości,

- pakowaniem odzieży.

Nasze wymagania

Zapraszamy do współpracy, jeśli cechuje Cię dokładność, szybkość w działaniu oraz samodzielność.

To oferujemy

  • pracę w trybie 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22) od poniedziałku do piątku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach produkcyjnych, a także awansu w strukturach firmy,

  • dostęp do zaplecza kuchennego - kawa, herbata, woda, możliwość korzystania z tostera czy mikrofalówki, a także codzienne odwiedziny Pana Kanapki,

  • dostęp do karty Multisport,

  • udział w różnych ciekawych wydarzeniach firmowych, a w tym świętowanie urodzin pracowników.

O nas

Od ponad 16 lat zajmujemy się znakowaniem odzieży i gadżetów reklamowych.

Cechuje nas elastyczność w działaniu, kultura dialogu oraz ciągła chęć rozwoju. Właśnie dlatego powiększamy nasz zespół produkcyjny o kolejne 10 osób!

Miejsce pracy: Poznań, Naramowicka 266C

Poszukujemy pracowników do następujących działów:

sitodruk

termotransfer

druk cyfrowy DTG

haft

szwalnia/krojownia