Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FALLWORK SP. Z O.O.

4 2005 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Rozpocznij pracę na produkcji, szukamy osób bez doświadczenia- UOP

Prowadzimy obecnie proces rekrutacji dla kilku kluczowych Klientów z branży automotive. Chcesz podjąć pracę na stałe? Szukasz stabilizacji? Cenisz sobie pracę, w której jesteś doceniany?

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa maszyn

  • kontrola parametrów procesu produkcji

  • dbanie o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami.

  • przestrzegania zasad BHP

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt lub/i 4 brygadowy system pracy)

  • gotowość do pracy od zaraz na pełen etat

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + wiele dodatków. Podstawa od 4200-5500 zł/mc

  • dodatki z tyt. premii do 2500zł / mc

  • szkolenie stanowiskowe już od pierwszego dnia

  • odzież roboczą oraz badania lekarskie

  • zapoznanie się z Firmą przed podpisaniem umowy

  • dofinansowanie do posiłków

  • dofinansowanie kosztów dojazdu

  • możliwość rozwoju i awansu

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport + ubezpieczenia grupowego

  • możliwość doboru lokalizacji Zakładu względem miejsca zamieszkania

KONTAKT 883 088 633

Osobiście: Piekary 26

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy