Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

RAPIDUS sp. z o.o.

2530 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 06:00-18:00, 18:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Bałtycka 65

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Pomocnika Operatora lub Operatora wózków

  • Obsługa maszyn i przemieszczanie szpul bieżnikowych spod maszyny na pola odstawcze.

  • Transport ręczny

  • Praca w systemie 12 godzinnym

Nasze wymagania

  • Język polski na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 20 -22 zł netto/godz. (podczas szkolenia 19 zł netto/godz.)

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta Multisport)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Program rekomendacji pracowniczych

  • Opiekę koordynatora

  • Odzież niezbędną do pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

O nas

Od lat współpracujemy z największymi graczami na rynku. Wiemy, że w każdej firmie najważniejszy jest czynnik ludzki. Stawiamy na ludzi. Szanujemy ludzi. Doceniamy ludzi. Pasjonujemy się swoją pracą. Zapraszamy do nas!