Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

4 200 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa otwieraczy do puszek i wywrotnicy beczek

  • Rozpakowanie i przygotowanie półproduktów

  • Mieszanie warzyw Przestrzeganie obowiązujących norm, przepisów i procedur.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • Gotowość do pracy w warunkach chłodniczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z Firmą Lisner

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Bonus na święta (świadczenie pieniężne)

  • Smaczny obiad ZA DARMO

  • Bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków

  • Przestronne szatnie z prysznicami

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed

  • Koszt badań wstępnych oraz wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych pokrywa pracodawca

  • Dofinansowana karta sportowa

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie za atrakcyjną cenę

  • Programy szkoleniowe na stanowisko Operatora

  • Program poleceń pracowniczych (poleć znajomego do pracy i otrzymaj 2000 zł BRUTTO)

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy