Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

4 600 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nowoczesna firma produkcyjna będąca największym na świecie producentem i dystrybutorem gumy do żucia obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik produkcji. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

Twój zakres obowiązków

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy maszynach produkcyjnych/pakujących, dosypywanie składników, wymianę aromatów, etykietowanie produktu lub inne proste prace produkcyjne.

Wymagania pracodawcy

  • Gotowości do pracy hybrydowej (3 zmiany lub 4 brygady)

  • Posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Nowa stawka 23 zł brutto/h + dodatek za pracę w porze nocnej+ premia 100 zł - pełna kwota miesięczna - 4600zł brutto za miesiąc

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy)

  • Sfinansowanie kursu na wózki widłowe celem podniesienia kompetencji

  • Stabilną pracę

  • Karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów (Randstad Plus)

  • Deputat gum do żucia, 50% zniżki na domowe obiady

  • Darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, piłkarzyki, telewizja

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • kawa / herbata

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt lub przesłanie SMS o treści PRACA MARS na numer 501 324 965 oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy