Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, producenta gum do żucia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 29801
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • praca przy linii produkcyjnej
    • obsługa maszyn
    • kontrola jakości produktów
    • pakowanie
    • proste czynności manualne

    Oczekiwania:

    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

    Oferta:

    • umowa o pracę tymczasową
    • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)