Ta oferta pracy jest nieaktualna od 495 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta- renomowanej firmy z branży metalowej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Nr ref.: 43664
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • praca na linii produkcyjnej
    • montaż elementów
    • obsługa maszyn
    • kontrola elementów
    • załadunek towarów

    Oczekiwania:

    • mile widziane doświadczenie na produkcji w branży metalowej
    • motywacja do pracy fizycznej
    • dyspozycyjność od zaraz

    Oferta:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
    • praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
    • praca od zaraz
    • atrakcyjne wynagrodzeni 17 zł brutto/h

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)