Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz stabilnej pracy na produkcji ? Oczekujesz dodatkowych premii i nagród za zaangażowanie? Idealnie trafiłeś. Aplikuj już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!
    Pracownik produkcji - zarabiaj nawet 20,20 zł/h
    Poznań

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową
    • stabilne zatrudnienie
    • wysokie zarobki - nawet 20,20 zł/h
    • pakiet benefitów (kartę sportową, prywatną opiekę medyczną. zniżki na zakupy on-line)
    • możliwość zakupów w sklepie zakładowym chemii gospodarczej i wyrobów spożywczych znanych marek po cenach producenta
    • przyjazną atmosferę

    zadania

    • pakowanie wyrobów gotowych
    • układanie na palecie

    oczekujemy

    • książeczki sanitarno- epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

    Dołącz do Naszego zespołu już dziś! Aplikuj! lub skontaktuj się z nami wysyłając SMS o treści "praca" na numer tel. 605-144-116 .

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.