Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje pracować dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.
    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. PPMA 01/2019

    Opis stanowiska:

    • wprowadzenie parametrów do systemu,
    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • przygotowanie surowca do produkcji papieru dekoracyjnego,
    • dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
    • znajomość obsługi komputera,
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • gotowość do pracy w ruchu ciągłym w systemie czterobrygadowym,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózków widłowych, suwnic).

    Oferujemy:

    • możliwość pracy z nowoczesnym parkiem maszynowym w zakładzie produkcyjnym,
    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży,
    • szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami,
    • pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną,
    • zapewniamy odzież roboczą oraz ciepłe posiłki w czasie pracy.

    Oferty zawierające CV wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

    r[email protected]

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).