Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Poznań, Jasin (pow. poznański), Swarzędz, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy liderem na rynku produkcji okuć meblowych. W naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym lokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 400 osób, które od 25 lat pracują nad dostarczaniem klientom produktów najwyższej jakości.

    Poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Jasin k/Swarzędza

    Jaki jest zakres obowiązków:

    • realizacja zadań produkcyjnych (pakowanie)
    • utrzymanie i kontrola założonego poziomu jakości produktów
    • dbałość o stanowisko pracy

    Jakie są nasze wymagania:

    • gotowość do pracy 3-zmianowej
    • zdolności manualne
    • umiejętność pracy w grupie
    • sumienność i obowiązkowość

    Oferujemy:

    • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole
    • pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do dojazdów do pracy, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do obiadów
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Zainteresowane osoby prosimy od przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj, drogą mailową:
    [email protected] (prosimy o umieszczenie w temacie maila dopisku Pracownik Produkcji)

    bądź na adres:

    Blum Polska Sp. z o.o.
    ul. Poznańska 16
    62 - 020 Jasin k/Swarzędza
    (prosimy o umieszczanie na kopercie dopisku Pracownik Produkcji)
    "Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji."

    Administratorem danych osobowych jest Blum Polska Sp. z o.o., ul. Poznańska 16, 62-020 Jasin k/Swarzędza. Przewidywane kategorie odbiorców danych: kierownicy sekcji/menedżerowie działów, specjalista ds. HR.