Ta oferta pracy jest nieaktualna od 349 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - praca dorywcza

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
    Nr ref: TRY/10/17

     Opis stanowiska:

    • Praca na jednym z działów produkcyjnych (lakiernia, obróbka mechaniczna, kompletacja, dział jakości).
    • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
    • Praca na weekendy oraz dorywczo w tygodniu!

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
    • Dobra kondycja fizyczna.
    • Motywacja do pracy.

     Oferujemy:

    • Pracę DORYWCZĄ!
    • Elastyczny grafik.
    • Pracę od zaraz!

    Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 40
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )