Pracownik produkcji - praca dorywcza

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-29
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-12-29)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref: TRY/10/17

 Opis stanowiska:

  • Praca na jednym z działów produkcyjnych (lakiernia, obróbka mechaniczna, kompletacja, dział jakości).
  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
  • Praca na weekendy oraz dorywczo w tygodniu!

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Motywacja do pracy.

 Oferujemy:

  • Pracę DORYWCZĄ!
  • Elastyczny grafik.
  • Pracę od zaraz!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 40
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się