Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - praca dorywcza

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
    Nr ref:TRY/10/17

     Opis stanowiska:

    • Praca na jednym z działów produkcyjnych (lakiernia, obróbka mechaniczna, kompletacja, dział jakości).
    • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
    • Praca na weekendy oraz dorywczo w tygodniu!

     Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
    • Dobra kondycja fizyczna.
    • Motywacja do pracy.

     Oferujemy:

    • Pracę DORYWCZĄ!
    • Elastyczny grafik.
    • Pracę od zaraz!

    Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: +48 77 552 43 48 lub +48 539 198 294
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.