Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji – pracownik magazynu

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego"Gryf "S.A.

  • Władysława IV 9B, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Władysława IV 9B

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie produktów

  • Dozowanie surowców , zasypywanie surowców do instalacji

  • Topienie tłuszczu, miazgi

  • Okresowe prace przeładunkowe w dziale produkcji ( surowce – opakowania jednostkowe , zbiorcze-palety z towarem , kartony , wiadra , opakowania)

  • Dźwiganie wg. Norm

  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi instrukcjami technicznymi i technologicznymi

  • Kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Praca zgodnie z obowiązującymi zasadami 5s

  • Znajomość i aktywne uczestnictwo w kulturze bezpieczeństwa żywności i bhp

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie (mile widziane wykształcenie związane z produkcją żywności)

  • Przyuczamy do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Dyspozycyjność i zdyscyplinowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Doświadczenie zawodowe w branży cukierniczej

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w trzyzmianowym systemie czasu pracy,

  • Przyuczenie do wykonywania powierzonych obowiązków,

  • Atrakcyjne warunki finansowe (chętnie poznamy Twoje warunki finansowe – możesz uwzględnić je w CV),

  • Premie miesięczną w wysokości do 10% płacy zasadniczej,

  • Nagrodę półroczną w wysokości do 50% płacy zasadniczej, płatną 2 razy w roku (czerwiec, grudzień),

  • 30% dodatku za pracę w porze nocnej,

  • Dodatkowy urlop wypoczynkowy,

  • Nagrodę jubileuszową,

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Luxmed dla Ciebie i członków Twojej rodziny),

  • Atrakcyjną lokalizację w centrum miasta na Łasztowni, dogodny dojazd, parking firmowy dla samochodów i rowerów,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop