Oferta pracy

Pracownik produkcji/Preser

ASISTWORK Sp. z o.o.

3 6504 000 brutto / mies.
  • Sobieńki (pow. otwocki)

    Sobieńki (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny produkcyjnej

  • Wykonywanie detali metodą prasowania na gorąco

  • Kontrola jakości oraz estetyki wykonanych elementów

  • Dbanie o powierzone stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dokładność i skrupulatność

  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premie za wyniki pracy

  • Możliwość awansu

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na stanowisku operator pras hydraulicznych

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia w PZU i PZU Zdrowie (opieka medyczna)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne