Oferta pracy

Pracownik produkcji - produkcja materacy

Recticel Sp. z o.o.

  • Graniczna 60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Graniczna 60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy produkcji łóżek kontynentalnych (naciąganie, wykańczanie, zszywanie, klejenie elementów do materacy)

  • Obsługa narzędzi i urządzeń produkcyjnych

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Dbałość o jakość produkowanych elementów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź zawodowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Zdolności manualne

  • Umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się dynamicznej firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży

  • Intensywne doszkolenie na stanowisku pracy pod nadzorem doświadczonego trenera

  • Premie – za wydajność, za jakość, za bezpieczną pracę

  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę sportową dla aktywnych, paczki i imprezy świąteczne dla pracowników oraz dla dzieci i inne

  • Zapewniamy bezpłatny transport na trasie od Zgierza oraz Łodzi Widzewa do zakładu (Łódź, Graniczna 60)

  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań

  • i dynamicznej pracy

  • Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników