Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Prusy (pow. strzeliński), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Operator Produkcji Numer ref.: PP/SWI/07/20/KT

Zadania:

  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją
  • wizualna kontrola jakości wykonanych elementów
  • obsługa narzędzi
  • dbałosć o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • umiejętności manualne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię regulaminową 80 zł
  • premię uznaniową do 350 zł
  • możliwość nadgodzin
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • prace w systemie 2-zmianowym od pon do pt
  • możliwość nabywania nowych umiejętności
  • prace w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ogłoszenie archiwalne