Oferta pracy

Pracownik Produkcji

ASSEL sp. z o.o.O firmie

2 8003 500 brutto / mies.
  • Zastawna 25, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ASSEL sp. z o.o.

Zastawna 25

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Praca manualna na stanowisku produkcyjnym

  • Lutowanie komponentów elektronicznych zgodnie z instrukcją

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Dyspozycyjność

  • Staranność i sumienność

Mile widziane

  • Wykształcenie elektroniczne lub pokrewne

  • Umiejętność lutowania komponentów elektronicznych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń stanowiskowych umożliwiających pracę na danym stanowisku dla osób nieposiadających doświadczenia

  • Dodatkową miesięczną premię jakościową i produkcyjną

  • Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

  • Pracę pełną nowych wyzwań i niestandardowych zadań

  • Możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Assel to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

Przewiń do profilu firmy