Oferta pracy

Pracownik produkcji przy linii montażowej

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AWG Sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe

  • zapewnienie terminowości i jakości realizacji zadań

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

  • współpraca z innymi działami mającymi wpływ na planowanie i wynik produkcji

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

  • zdolności manualne oraz spostrzegawczość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie – jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę!

  • umowę o pracę tymczasową (a co za tym idzie, masz prawo do płatnego urlopu oraz gwarancję, że odprowadzane są składki ZUS), z możliwością przejścia bezpośrednio do B/S/H po okresie próbnym

  • wynagrodzenie nawet do 3766zł brutto/h + atrakcyjna premia miesięczna 1,50zł-4,50zł brutto/h

  • premia frekwencyjna w wysokości 100zł brutto

  • szybką i jasną ścieżkę awansu

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Chcesz pracować w miłym i zgranym zespole? Masz już dosyć pracy w weekendy i wychodzenia z niej późnym wieczorem? Chcesz wspomóc nasz zespół w przygotowaniu zamówień składających się z odzieży i znaleźć w końcu stałe zatrudnienie?

Dla nas nie liczy się płeć i wiek! To jest oferta skierowana właśnie do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy