Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

COSMA CANNABIS sp. z o.o.

2 8004 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

marsz. Ferdynanda Focha 14

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Czynności produkcyjne: obsługa nalewaka, obsługa etykieciarki, pakowanie.

  • Naważanie.

  • Realizacja wysyłek z zamówieniami.

  • Obsługa systemów magazynowych (wfirma)

  • Obsługa systemów kurierskich (Inpost, Fedex, TNT)

  • Obsługa systemów sprzedaży on-line (woocommerce, allegro)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub chemiczne.

  • Zdolności manualne.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilna miejsce pracy

  • Udział w tworzeniu nowych produktów

O nas

W Cosma Cannabis bacznie obserwujemy rynek farmaceutyczny i współczesne potrzeby jego konsumentów. Wprowadzamy na rynek europejski produkty oparte na konopiach - zarówno żywność, jak i farmaceutyki. Jesteśmy zespołem złożonym z aktywnych, energicznych osób, które popularyzują produkty konopne wprowadzając nowe produkty konsumenckie.