Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Ventana Polska Sp. z o.o.O firmie

Ventana Polska Sp. z o.o.

Poprzeczna 6

Ratowice (pow. wrocławski)

Międzynarodowa Grupa Ventana z siedzibą w Münsterland Nadrenia Północna Westfalia z oddziałami w USA, Polsce, oraz siecią dystrybucyjną na rynkach Benelux-u, Francji i Włoch jest wiodącym producentem okien specjalnych z tworzyw sztucznych. Oddział w Ratowicach zatrudnia 30 pracowników.

Dla wsparcia naszej załogi poszukujemy od zaraz, w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo):

Pracowników Produkcji

Możliwość kilkutygodniowej pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji okien PCV- konstrukcji specjalnych
  • Produkcja elementów specjalnych wg. promienia, wymiarów lub szablonów

Wymagania:

  • Zaangażowanie, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, mobilność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Przeszkolenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Przyjazne warunki pracy

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez przycisk aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Ogłoszenie archiwalne