Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"ROMANIK" Andrzej ROMANIK

  • Przemysłowa 10, Reda
    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 10

Reda

Twój zakres obowiązków

- przygotowywanie detali do dalszej obróbki,

- przygotowywanie elementów elektrycznych do dalszej obróbki,

- wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów,

- obsługiwanie maszyn i urządzeń elektrycznych.

Nasze wymagania

- mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,

- precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- dokładność i poczucie estetyki,

- umiejętność pracy zespołowej,

- sumienność w wypełnianiu powierzonych obowiązków,

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

To oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- dostęp do nowoczesnych technologii,

- stałe godziny pracy,

- ciekawą i odpowiedzialną pracę.

Prosimy wyłącznie o zgłoszenia osób, które są chętne to pracy i pasujące do naszego profilu.

O nas

Firma ROMANIK istnieje na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją pras transferowych, noży do ploterów, urządzeń sitodrukowych, suszarek międzyoperacyjnych, myjek i innych urządzeń niezbędnych w branży reklamowej oraz poligraficznej. Tworzymy nasze maszyny sami od A do Z. Stale się rozwijamy i kładziemy duży nacisk na nowe pomysły i technologie.