Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Autos Silniki sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Łodzi przy ul. Św. Franciszka z Asyżu 28 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Autos Silniki sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA  z siedzibą w Łodzi przy ul. Św. Franciszka z Asyżu 28 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji- regeneracja części samochodowych

AUTOS SILNIKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5 5006 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się regeneracją skrzyń biegów i pracami produkcyjnymi z tym związanymi. Jest to stanowisko jednozmianowe, od poniedziałku do piątku. Każdy pracownik ma swoje niezależne stanowisko pracy (gwarantujemy dobre wyposażenie i sprzęt) i dobrze sprecyzowany zakres obowiązków.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

doświadczenia w branży samochodowej (mile widziane)

kwalifikacji związanych z naprawą części samochodowych

zdolności manualnych

sumienności i pracowitości

To oferujemy

Oferujemy:

pracę jednozmianową na pełny etat

umowę o pracę

atrakcyjne zarobki (4.000 netto plus premie comiesięczne)

stabilne zatrudnienie

możliwość zdobycia nowych umiejętności

rodzinną atmosferę

możliwość otrzymania premii

O nas

Jesteśmy firmą z  branży automotive, zajmujemy się regeneracją części samochodowych. Zapewniamy naszym pracownikom stabilne miejsce pracy na lata, obecnie chcemy powiększyć nasz zespół o kolejnych współpracowników, którzy razem z nami będą rozwijać naszą firmę.