Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Reklama

Brandgood

  • Ochojno (pow. krakowski)

    Ochojno (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • produkcja liter przestrzennych,

  • produkcja kasetonów - technika pracy w dibondzie i plexi,

  • aplikacja folii,

Nasze wymagania

  • rozwinięte zdolności manualne,

  • obowiązkowość i sumienność,

  • dobra współpraca i komunikacja z zespołem pracowników,

  • realizacja powierzonych zadań w określonym czasie

Mile widziane

  • obsługa ploterów tnących

  • obsługa plotera CNC

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów,

  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę- szkolenia stanowiskowe, oprzyrządowanie HILTI

Brandgood

Brandgood to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa , która od 1992 roku działa na rynku produkcji reklam i oznaczeń wizualnych.

W związku ze zwiększeniem ilości realizacji i prowadzonych projektów poszukujemy dodatkowych pracowników na stanowiska w dziale produkcji reklam.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

CV wraz z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych) prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania,

numer tel. kontaktowy: 509 959 112

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.