Oferta pracy

Pracownik Produkcji

PF Logo Express Sp. z o.o.

3 7005 600 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • rozpakowywanie i pakowanie produktów do produkcji i wysyłki

  • obsługa maszyn drukujących

  • segregacja towaru

  • czynności z zakresu kontroli produkcji

Nasze wymagania

  • uczciwość, sumienność, punktualność i chęć do pracy

  • zdolności manualne i spostrzegawczość

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6.00-14:00; 14.00-22.00; 22.00-6.00

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w PF Logo Express, bez udziału agencji pracy tymczasowej

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – możliwa umowa na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym i rocznej umowie na czas określony

  • stawka 22 zł brutto/h plus nagroda uznaniowa

  • dodatkową płatną przerwę w ciągu dnia pracy

  • atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego na inne stanowiska

  • dofinansowanie dojazdów do pracy lub bezpłatny transport pracowniczy ze Środy Wielkopolskiej, Śremu, Poznania i Gniezna

  • kartę MultiSport

  • szkolenie z obsługi maszyn produkcyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • świętowanie wspólnych sukcesów

PF Logo Express to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się dekorowaniem szerokiej gamy produktów promocyjnych. Jesteśmy częścią organizacji PF Concept International. Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym parku logistyczno-produkcyjnym w Robakowie k. Gądek. Wyjątkowa atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, a także nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie to wartości, na które stawiamy w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy