Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Rogoźno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej oraz jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie. Naszym głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy Rogoźno

    Co nas wyróżnia:

    • Przyjazna atmosfera, o której się przekonasz już na rozmowie kwalifikacyjnej
    • Rozwój i ciekawe zadania w firmie zapewniającej stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzeń
    • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: m.in. opieka medyczna, wakacyjne obozy dla dzieci, spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników, bony świąteczne

    Zadania na stanowisku:

    • Wykonywanie prac w obszarze Włókniny lub Montażu Materaców
    • Przygotowanie urządzeń i stanowiska pracy
    • Wizualna kontrola jakościowa procesu produkcji - zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu
    • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
    • Realizacja planów produkcyjnych poprzez wykonywanie prac zgodnie ze standaryzacją pracy i obowiązującymi instrukcjami

    Twój profil:

    • Wykształcenie min. zawodowe zasadnicze
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widziane
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
    • Elastyczność, inicjatywa, odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Dołącz do nas już teraz – znajdźmy razem lepszą drogę!

    Wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj lub Ikano Industry Sp. z o.o., Dział Personalny, ul. Magazynowa 4, 64- 610 Rogoźno. Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli w wysyłanej aplikacji:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
    Jeśli wyrażasz  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

    Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych jest Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej
    i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.