Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji rolet i plis

Veo Design Piotr BorowskiO firmie

  • Inflancka 52
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Veo Design Piotr Borowski

Inflancka 52

Łódź

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży rolet materiałowych, rolet dzień – noc, plis, moskitier, żaluzji aluminiowych i drewnianych oraz rolet zewnętrznych. Działamy od 2011 roku. Od tego czasu sukcesywnie staramy się dostosowywać asortyment i jakość oferowanych produktów do stale rosnących potrzeb naszych Klientów.

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne przy montażu plis, rolet materiałowych i moskitier
  • obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji
  • pakowanie, przygotowywanie do wysyłki
  • kontrola i dbanie o wysoką jakość produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w produkcji na podobnym stanowisku mile widziane
  • wysoka sprawność manualna, dokładność
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • punktualność

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16, niektóre soboty - do uzgodnienia (sporadycznie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • system premiowania
  • pracę w oparciu o umowę
  • pracę od zaraz
  • przyjemną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne