Oferta pracy

Pracownik produkcji

HR|HUB

4 200 brutto / mies.
  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie i obsługa maszyn wytwarzających elementy stalowe

  • Obsługa suwnic i wózków widłowych

  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

  • Konserwacja stanu technicznego maszyn

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z ustawianiem i obsługą maszyn

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność naprawy drobnych usterek

  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice i wózki widłowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację Operatorów Produkcji dla jednego z liderów na rynku europejskim w branży budowlanej pod względem produkcji i dostawy systemów sprężania i rozwiązań geotechnicznych.

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, której reputacja zbudowana jest na takich fundamentach jak:

-społeczność,

-szacunek,

-etyka,

-doskonałość,

to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Przewiń do profilu firmy