Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie części do lakierowania oraz ich lakierowanie w specjalistycznych kabinach lakierniczych,
  • Obsługa maszyn do śrutowania i obróbki powierzchniowej łopatek,
  • Obsługa maszyn CNC 4 i 5-osiowych,
  • Obróbka łopatek przy pomocy konwencjonalnych szlifierek ręcznych,
  • Realizacja procesu produkcyjnego na podstawie dokumentacji warsztatowej,
  • Kontrola wykonywanych wyrobów przy pomocy tradycyjnych przyrządów pomiarowych oraz maszyn CMM.

Nasze wymagania

  • Minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne, ale rozważymy każdą kandydaturę)
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od stanowiska,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Sumienność i uczciwość.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach w innych zakładach produkcyjnych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,
  • benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, karta sportowo-rekreacyjna, świadczenia socjalne, premie, kupony na usługi kulturalne, owocowe poniedziałki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • premie

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.

W 2003 roku Creuzet Aeronautique - wiodąca firma francuskiego przemysłu lotniczego - otworzyła swój oddział - Creuzet Polska w Sędziszowie Małopolskim. W lipcu 2011 Creuzet Aeronautique wraz z Creuzet Polska stała się częścią LISI GROUP.

Od 2018 roku LISI AEROSPACE Creuzet Polska znajduje się w Rzeszowie, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. LISI AEROSPACE Creuzet Polska specjalizuje się

w produkcji łopatek tytanowych do silników lotniczych CFM, PP20, LEAP, a także GE. Wysokie standardy BHP i troska o ochronę środowiska są najważniejszymi elementami polityki LISI AEROSPACE Creuzet Polska.

Filary LISI AEROSPACE Creuzet Polska to: innowacyjność, technologia i jakość, zapewniające satysfakcję naszych klientów, bez której nasz ciągły rozwój nie byłby możliwy.

Dołącz do nas, aby uczestniczyć w bardzo interesującym procesie produkcyjnym oraz rozwijać się zawodowo w bezpiecznych warunkach pracy.

Pracownik Produkcji, Rzeszów