Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie części do lakierowania oraz ich lakierowanie w specjalistycznych kabinach lakierniczych,

  • Obsługa maszyn do śrutowania i obróbki powierzchniowej łopatek,

  • Obsługa maszyn CNC 4 i 5-osiowych,

  • Obróbka łopatek przy pomocy konwencjonalnych szlifierek ręcznych,

  • Realizacja procesu produkcyjnego na podstawie dokumentacji warsztatowej,

  • Kontrola wykonywanych wyrobów przy pomocy tradycyjnych przyrządów pomiarowych oraz maszyn CMM.

Nasze wymagania

  • Minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne, ale rozważymy każdą kandydaturę)

  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od stanowiska,

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Sumienność i uczciwość.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach w innych zakładach produkcyjnych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,

  • benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, karta sportowo-rekreacyjna, świadczenia socjalne, premie, kupony na usługi kulturalne, owocowe poniedziałki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • premie

W 2003 roku Creuzet Aeronautique - wiodąca firma francuskiego przemysłu lotniczego - otworzyła swój oddział - Creuzet Polska w Sędziszowie Małopolskim. W lipcu 2011 Creuzet Aeronautique wraz z Creuzet Polska stała się częścią LISI GROUP.

Od 2018 roku LISI AEROSPACE Creuzet Polska znajduje się w Rzeszowie, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. LISI AEROSPACE Creuzet Polska specjalizuje się

w produkcji łopatek tytanowych do silników lotniczych CFM, PP20, LEAP, a także GE. Wysokie standardy BHP i troska o ochronę środowiska są najważniejszymi elementami polityki LISI AEROSPACE Creuzet Polska.

Filary LISI AEROSPACE Creuzet Polska to: innowacyjność, technologia i jakość, zapewniające satysfakcję naszych klientów, bez której nasz ciągły rozwój nie byłby możliwy.

Dołącz do nas, aby uczestniczyć w bardzo interesującym procesie produkcyjnym oraz rozwijać się zawodowo w bezpiecznych warunkach pracy.

Przewiń do profilu firmy