Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Brzeźnica (pow. dębicki), Rzeszów, Pustków (pow. dębicki), Lubzina (pow. ropczycko-sędziszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyną spółką w branży kontrolowaną przez polski kapitał. Nasz zespół w całej Grupie Kapitałowej tworzy ponad 1 000 osób. Stawiamy na innowacyjność i jesteśmy organizacją o jasno zdefiniowanym systemie wartości. W 2017 roku nasze produkty trafiły na 29 rynków eksportowych.

    W związku z naszym stałym rozwojem biznesowym i doskonaleniem procesów wewnętrznych poszukujemy kandydata na stanowisko:

    PRACOWNIK PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Brzeźnica, Pustków lub Lubzina

    Zadania dla Ciebie

    • Obsługa urządzeń rozlewających i maszyn pakujących,
    • Etykietowanie wyrobów według ściśle ustalonych standardów,
    • Odbiór wyrobów z taśmy produkcyjnej i układanie produktów na paletach,
    • Prowadzenie zapisów wykonywanych operacji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
    • Utrzymywanie porządku i dbanie o bezpieczeństwo swojego miejsca pracy,
    • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminu/instrukcji pracy tego stanowiska.

    Nasze wymagania

    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
    • Zaangażowanie w powierzone czynności i umiejętność pracy w zespole,
    • Otwartość i pozytywne nastawienie do pracy,
    • Spostrzegawczość, staranność i dokładność w działaniu,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane.

    Co oferujemy

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony,
    • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
    • Pracę w organizacji o jasno zdefiniowanym systemie wartości,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
    • Atrakcyjne świadczenia pozafinansowe.

    Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku:

    Tym samym informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późń. Zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. z siedzibą w  Warszawie (00-854), Al. Jana Pawła II 23. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”.