Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Rogoźnica (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    D.A.GLASS to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji szkła, działająca na rynku już od ponad 30 lat. D.A.GLASS opiera swoją działalność na wiedzy, inwestycjach w technologie oraz szerokim i długoletnim doświadczeniu w obróbce szkła. Konsekwencją takiego podejścia jest bogate portfolio produktów dla wielu sektorów gospodarki.

    Aktualnie poszukujemy:
    miejsce pracy: Rogoźnica

    Zadania:

    • Obsługa linii produkcyjnych przetwórstwa szkła (rozkrój, szlifowanie, hartowanie, obróbka chemiczna),
    • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego,
    • Wykonywanie prac zgodnie z technologią
    • Dbanie o powierzone mienie,
    • Praca zgodnie z harmonogramem (3 zmiany),
    • Wykonywanie czynności kontrolnych wytwarzanego produktu

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie średnie,
    • Sumienność i dokładność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
    • Zaangażowanie przy wykonywaniu zleconych zadań,
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; interesuje nas dłuższa współpraca,
    • Miłą atmosferę pracy,
    • Wynagrodzenie:
      2000 zł netto- okres próbny
      2000 zł netto + nagroda uznaniowa (min. 200 zł netto) - po okresie próbnym
    Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać za pomocą Aplikuj z nagłówkiem
    e-maila w postaci:
    imię i nazwisko, stanowisko: Pracownik produkcji
    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. GLASS Doros Teodora Spółka z o. o., Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez D.A. GLASS Doros Teodora Spółka z o. o., Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).