Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Rzeźnik

Auchan

3 5304 100 brutto / mies.
  • Puławska 46, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6-14 14-22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Auchan

Puławska 46

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • porcjowanie i konfekcjonowanie mięsa

  • dbałość o jakość i świeżość oferowanego asortymentu

  • uzupełnianie i oznakowanie produktów w dziale mięsnym

Nasze wymagania

  • otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym

  • pozytywne nastawienie i dobra energia

Mile widziane

  • MILE WIDZIANE:

  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

  • wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak okresu próbnego)

  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan otrzymasz 1200 PLN brutto

  • dostęp do szkoleń e-learningowych

  • rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

  • wolontariat w godzinach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy