Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

MATBET-BETON sp. z o.o. I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Rolna 12
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rolna 12

Sady (pow. poznański)

Główny trzon produkcji Matbet-u stanowi obecnie zakład w Sadach k/Poznania. Tu, w nowoczesnych, skomputeryzowanych halach produkowane są kręgi, dennice, zbiorniki i studnie wielkogabarytowe, rury żelbetowe i inne elementy SYSTEMU MATBET – kompleksowego rozwiązania umożliwiającego budowę systemów kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych. Matbet posiada w stałej ofercie wyroby: kręgi żelbetowe 800÷2500 mm, kręgi i dennice betonowe 1000÷2500 mm, rury betonowe i żelbetowe 400-1000 mm, Od początku 2000 r. wytwórnia jest producentem wysokiej jakości studni kanalizacyjnych (1000, 1200, 1500, 2000, 2500 mm – łączonych na uszczelki gumowe) oraz nietypowych komór i zbiorników żelbetowych. Obecna oferta Matbet – u plasuje firmę wśród największych producentów kręgów i rur żelbetowych w Wielkopolsce. Wszystkie wyroby posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wymagane normy jakościowe. Zasadniczą produkcję firmy uzupełniają elementy drogowe i ogrodzeniowe (krawężniki, koryta odwadniające, płyty ażurowe, słupki geodezyjne itp.).

Od 35 lat pod szyldem firmy Matbet produkujemy elementy z beton większego kalibru - kręgi, rury, elementy drogowe, które w 99 % są niewidoczne dla oka ludzkiego. W 2015 roku stwierdziliśmy że koniec z ukrywaniem się pod powierzchnią trzeba ten piękny produkt jakim jest beton pokazywać i się nim chwalić. Tak oto z miłości do betonu powstała linia produkcyjna - Matdeco, specjalizująca się w elementach z betonu architektonicznego.

Stanowisko Pracownik Produkcji

miejsce pracy: Sady

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU PRACOWNIK PRODUKCJI:

  • Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych zgodnie z otrzymaną instrukcją
  • Etykietowanie/znakowanie produktów
  • Montaż elementów zgodnie z wytycznymi
  • Układanie gotowych produktów na palecie
  • Dbanie o wysoką jakość wyprodukowanych elementów
  • Utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej

WYMAGANIA PRACOWNIK PRODUKCJI:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia rozwijające

Ogłoszenie archiwalne