Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

WISH PHARMA sp. z o.o.

3 5007 000 brutto / mies.
  • Sawa (pow. myślenicki)

    Sawa (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności,

  • Precyzyjne naważenie składników zgodnie z recepturą technologiczną oraz procedurami jakościowymi,

  • Obsługa urządzeń mieszających i produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,

  • Przygotowywanie i uzupełnianie materiałów niezbędnych do produkcji,

  • Dbanie o higienę maszyn i pomieszczeń, a także o jakość wytwarzanych produktów,

  • Uzupełnianie raportów produkcyjnych,

  • Kompletowanie komponentów niezbędnych do produkcji poszczególnych asortymentów

  • Kontrola parametrów masy produktowej i jej zgodności ze specyfikacją wyrobu

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności

  • Kompletowanie komponentów niezbędnych do produkcji poszczególnych asortymentów,

  • Kontrola parametrów masy produktowej i jej zgodności ze specyfikacją wyrobu,

  • Konfekcjonowanie, pakowanie oraz etykietowanie suplementów diety,

  • Utrzymywanie porządku w miejscu wykonywania pracy

  • Czyszczenie maszyn,

  • Wymiana stempli

  • Przygotowanie maszyny do kolejnej produkcji

  • Przestrzeganiem procedur i przepisów BHP

  • Utrzymanie wysokiej higieny pracy

  • Rozładunku i sprawdzeniu towaru z dostaw,

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności.

  • Nadzór na właściwym magazynowaniem towaru

  • Przyjęcie i wydanie towaru z magazynu

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

  • Zdolności manualne i mechaniczne

  • Zainteresowania majsterkowaniem

  • Aktualną książeczkę sanepidu

  • Dokładności i sumienności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej organizacji pracy

  • Dyspozycyjność

  • Uczciwość

  • Lojalność

  • Kreatywność

  • Sumienność

  • Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Przyuczenie do stanowiska

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o prace

  • Jednozmianowy system pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miła i rodzina atmosfera

  • Premie za wkład w rozwój firmy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Firma Wish Group powstała w 2010 roku i zajmuje się produkcja i dystrybucja suplementów diety. Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa za Dobczycami

W naszej firmie stawiamy na jakość a nasze produkty są tworzone z miłości do zdrowia i natury.