Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji sera koziego

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, producenta serów kozich w Alphen, poszukujemy pracowników produkcji. Jeśli masz doświadczenie w pracy produkcyjnej i znasz język angielski - będziesz idealnym kandydatem!

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje?

Kliknij w link i zobacz sam! https://www.youtube.com/watch?v=Wvpw4copYLI

Twój zakres obowiązków

  • Wkładanie produktu do formy na linii produkcyjnej

  • Podstawowa obsługa linii produkcyjnej

  • Organizacja miejsca pracy

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)

Pracodawca oferuje

  • Stawka €11,26 brutto/h + dodatki zmianowe

  • Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

  • Możliwość długotrwałej współpracy

  • Darmowy transport do pracy

  • Opiekę polskich koordynatorów

  • Tygodniowy system wynagrodzeń

  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Przewiń do profilu firmy