Oferta pracy

Pracownik Produkcji

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

3 5004 000 brutto / mies.

Budowlana 6

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;

  • dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu;

  • docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;

  • mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie;

  • zaangażowanie i chęć rozwoju.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym – 16% płacy zasadniczej;

  • premia miesięczna uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych;

  • premia za brak absencji;

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport lub OK System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa);

  • preferencyjne ceny prywatnej opieki medycznej (Medicover);

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • duże możliwości rozwoju dla najlepszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nie rzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

Przewiń do profilu firmy