Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Budowlana 6

Siemianowice Śląskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
  • Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu
  • Docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej
  • Premia miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych
  • Premia za brak absencji
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport lub Ok System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa)
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nie rzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

Dodatkowe informacje

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

Pracownik Produkcji, Budowlana 6, Siemianowice Śląskie