Oferta pracy

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

3 4004 400 brutto / mies.
  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy? Interesują Cię jasne warunki współpracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej?

Premia do 800 zł brzmi dobrze? Bonus na start 200 zł przez pierwsze 3 miesiące pracy też?

Mamy coś dla Ciebie! Właśnie ruszyła rekrutacja u lidera branży automotive z Siemianowic Śląskich.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Czekamy na Twoją aplikację :)

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe - fotele samochodowe,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • odbiór gotowego elementu,

  • kontrola jakości wyrobu.

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym - Ty wybierasz,

  • zdolności manualne (praca również z narzędziami).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop),

  • wynagrodzenie od 3400 brutto do 4400 brutto

  • premie do 800 zł,

  • bonus na start - 200 zł przez pierwsze 3 miesiące,

  • dofinansowanie do posiłków - 60%,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską: Siemianowice Śl, Bytom, Czleadź, Będzin, Wojkowice.

  • program poleceń - zdobądź 1000 zł za polecenie do pracy,

  • parking dla pracowników,

  • liczne dodatki: kartę sportowa, ubezpieczenie PZU oraz prywatną opiekę medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy