Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Polser Sp. z o.o.

  • Armii Krajowej 18, Siemiatycze
    Siemiatycze, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Armii Krajowej 18

Siemiatycze

Twój zakres obowiązków

  • praca fizyczna przy obsłudze linii produkcyjnej;

  • mycie i dezynfekcja sprzętu oraz urządzeń produkcyjnych;

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz przestrzeganie norm i procedur produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność, samodzielność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do basenu

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji. Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

Tel. kontaktowy (85) 65 65 311

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.