Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Matpol sp. z o. o. sp. k.

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na linii do produkcji szyb zespolonych,

  • współpraca z pozostałymi osobami na linii produkcyjnej oraz kierownictwem,

  • dbanie o bezpieczeństwo oraz porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dokładność oraz chęci do pracy,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • pracę w młodym i rozwijającym się zespole,

  • stabilność zatrudnienia,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy).

Firma Matpol to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuję się m. in. w:

- produkcji szyb zespolonych

- obróbce i przetwórstwie szkła

Zakład o powierzchni 3,8 tyś m² wyposażony jest w innowacyjne urządzenia do produkcji szyb zespolonych i obróbki szkła.

Współpracujemy z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski.

Więcej informacji o nas jest dostępnych na: www.matpol-skawina.pl

Przewiń do profilu firmy