Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.O firmie

4 000–4 300
brutto / mies.
  • Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:15; 14:00-22:15 lub 22:00-6:15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

Tyniecka 12

Skawina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W zależności od Wydziału i linii produkcyjnej, na której będziesz pracować możesz wykonywać różne czynności, np.: naważanie surowca, pakowanie, wyrabianie mas do produkcji ceramiki czy obsługa pras.

Niezależnie od stanowiska, na którym się zatrudnisz z pewnością będziesz mieć do czynienia z obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbaniem o porządek na swoim stanowisku pracy.

Nie bój się, że nie masz doświadczenia – stopniowo będziesz się wdrażać i na pewno z czasem je zdobędziesz.

Nasze wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

- chcesz podnosić swoje kwalifikacje (zapewniamy możliwość zdobycia uprawnień UDT)

- z szacunkiem odnosisz się do swoich współpracowników

- liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy

- lubisz dzielić się swoimi pomysłami

- optymizmem i pogodą ducha zarażasz innych

- zasady BHP są dla Ciebie naprawdę ważne

- jesteś gotowy/gotowa do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

- wykazujesz się chęciami do pracy oraz zaangażowaniem

To oferujemy

  • umowę o pracę z Vesuvius Poland, bez pośredników
  • podstawę wynagrodzenia 4000 miesięcznie brutto
  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)
  • pyszny ciepły posiłek
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
  • dofinansowanie do biletów do kina
  • prywatna opieka medyczna – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki i materiałów ogniotrwałych dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Pracownik Produkcji, Tyniecka 12, Skawina