Oferta pracy

Pracownik Produkcji

VEKA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 500 pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC. W związku z dynamicznym rozwojem, wybudowaniem nowej hali produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Produkcji-dział foliowania.

Zadania:

• Realizacja zleceń produkcyjnych

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

• Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

• Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

• Gotowość do pracy zmianowej

• Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym

systemem premiowym

• Prywatną opiekę medyczną Medicover

• Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in.. dofinansowanie do wakacji i karty MultiSport)

• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

• Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy