Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Arti-Bau Sp. z o. o.O firmie

  • Ślęza (pow. wrocławski)
    Ślęza (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prace na produkcji, m.in. pakowanie wydrukowanych produktów i przygotowywanie do wysyłki,
  • obsługa manipulatora (rozkładanie dostaw rolek na poszczególne palety),

Nasze wymagania

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!!!
  • umiejętności manualne,
  • dokładność oraz sumienność,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4.800,00-5.000,00 tyś. zł/brutto.
  • szkolenia w zakresie pracy wykonywanej na w/w stanowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu,

Arti-Bau Sp. z o. o.

Dynamicznie rozwijająca się i inwestująca w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Pierwsza na Dolnym Śląsku Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau sp. z o.o. 55-040 Ślęza, Brzozowa 8 poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Pracownik Produkcji, Ślęza (pow. wrocławski)